Modne, a zarazem luźne stylizacje 2023

Bardzo niedocenianym elementem garderoby stały się bluzki z długim rękawem. Kojarzone są ze szkolnymi stylizacjami, które narzucane były przez mamy. Znacznie zimniejsze pogody, zwłaszcza te zimowe wymagały zakładania na siebie kilku warstw ubrań, żeby zapewnić sobie ciepło w drodze do szkoły i z powrotem. Narzucała je także luźna moda, która polegała na łączeniu krótkiego i długiego rękawa. Bluzki z krótkim rękawem zakładane były na bluzki z długim rękawem. Obecnie długi rękaw z powrotem powraca do łask i staje się propozycją na wiosenne, chłodniejsze dni. Wykonane są najczęściej z bawełny, dzięki czemu bluzki są miłe w dotyku, oddychające i zapewniające wysoki komfort noszenia. Powoli stają się one elementem must have w każdej garderobie. 

Do czego je nosić?

Bluzki damskie z długim rękawem jak te oferowane w tym sklepie najlepiej zestawić z jeansami o prostych nogawkach, ale i nie tylko. W obecnej modzie panuje bardzo duża dowolność jeśli chodzi o zestawianie poszczególnych elementy garderoby. Bardzo dobrze będę wyglądać do spódnic, ale także do luźnych i bawełnianych spodni. Warto sięgnąć także po flanelową koszulę. 
Koszulki z długim rękawem są bardzo często jednolite pod względem kolorystycznym. Dzięki temu, można swobodnie wybierać i bawić się tonowaniem kolorów oraz swobodnie zestawiać na przykład jasne spodnie z nieco ciemniejszymi elementami ubrania i na odwrót. W stylizacjach charakteryzujących się monochromatycznością warto pamiętać, żeby unikać łączenia ze sobą czerni z bielą, jako, że to połączenie wydaje się zbyt agresywne i dosadne. W dzisiejszej modzie bardziej stawia się na delikatne przejścia kolorystyczne.

Sportowa stylizacja

W naszym społeczeństwie bardzo zmienia się sposób życia i jego postrzeganie. Coraz większy nacisk kładzie się na zdrowy tryb życia, którego nieodłącznym elementem staje się wysiłek fizyczny w postaci przeróżnych zajęć sportowych. Nikogo nie dziwi teraz wykorzystanie bluzek z długim rękawem podczas aktywności fizycznej. Przydają się one zwłaszcza jako alternatywa dla zwykłych T-shirtów w zimniejsze dni. Świetnie sprawdzają się do aktywności fizycznej, która uprawiana jest wczesnym rankiem lub wieczorem, zwłaszcza przy takiej aktywności jak jogging. Bluzki takie zakłada się na odpowiednią bieliznę, najlepiej termiczną, albo bezpośrednio na ciało.
Przy uprawianiu sportu doskonale sprawdzi się prosty krój. Wąskie rękawy bluzek damskich z długim rękawem i obcisły krój, będzie komfortowy nawet przy ćwiczeniach rozciągających. Dodatkowym plusem jest to, że takie kroje doskonale podkreślają sportową sylwetkę. Taką bluzkę można dowolnie łączyć niemal z każdymi spodniami. Pasują one zarówno do długich spodni dresowych, jak i krótkich spodenek. 

bluzki z długim rękawem dla pań

Elegancka stylizacja

Na pierwszy rzut oka bluzki damskie z długim rękawem mogą eliminować możliwość stworzenia eleganckiej stylizacji. Co prawda, nie nadają się one na żadne wystawne przyjęcia, bankiety, czy też bale, jednak na półoficjalne spotkania jak najbardziej można brać je pod uwagę. Warto w takiej sytuacji wybrać jednolitą, gładką bluzkę. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie połączyć ją z eleganckimi spodniami i marynarką. Dodatkowo będą one stanowić idealne tło do pięknej biżuterii. Warto wówczas wybrać biżuterię artystyczną, która charakteryzuje się oryginalnością i wyszukanym stylem. Dzięki odpowiedniemu doborowi dodatków, stylizacja z bluzką z długim rękawem może przyjąć formę eleganckiego i oryginalnego looku. 
Bluzki damskie z długim rękawem, stały się niemal nieodłącznym elementem każdej kobiecej garderoby. Są świetnym sposobem na podkreślenie tego, co kobieta najbardziej ceni w swojej stylizacji. Jest to mianowicie wygoda. Taki element ubioru możemy swobodnie zestawić z innymi częściami garderoby i zapewnić świetną stylizację połączoną z wygodą i swobodą. Taki rodzaj bluzek świetnie wygląda zarówno ze spodniami, jak i spódnicami o różnej długości. W zależności od koloru oraz rodzaju dodatków, można stworzyć stylizacje o wydźwięku romantycznym, rockowym, sportowym oraz eleganckim. Bluzka damska z długim rękawem powinna znaleźć się w każdej kobiecej garderobie. 

Dodaj komentarz